Preskočiť na obsah
shining star

LEVEL 3 - OMEGA SÍŤ

Část 2 - MISTROVSTVÍ

Meditace

Třetí online setkání

Úkoly na prvních 14 dní

 1. Omega místo v rámci tvého bydliště
  Omega místo je místo, odkud se budete napojovat na Omega lokální síť (=zemská síť) a Omega kosmo síť. Toto místo se může být stejné jako tvé oblíbené místo, ale nemusí. Toto nevymýšlejte, ale bedlivě naslouchejte svému vedení.

  Část 1 Najdi místo v okolí svého bydliště, kde ti bude dobře, příjemně, budeš se tam cítit bezpečně a odkud budeš „vysílat“ a napojovat se na Omega lokální a kosmo síť. Mělo by to být místo venku, kde budeš nerušeně pracovat a nebude ti vadit, že např. půjde někdo okolo atd. Nech se vést symbolem Omega. Nediskutuj a nesposlouchej vnitrního kritika – jen se nech vést s tím, že důvěřuješ energii Omega. Až místo najdeš, pošli souřadnice a foto na katarina@wolfica.cz. (pozn. Katka: kto potrebuje pomôcť s technickou podporou tak sa mi ozvite – až keď to miesto nájdete)
 2. Pozn.: pracujeme s kartičkami ktoré ste si vytiahli včera plus 4 základné: Sabotér, Prostitutka, Oběť, Zraněné dítě. 

  Sebereflexe: úkol – Ego lego

  Ještě než si půjdeš lehnout, věnuj sobě alespoň 30 minut na následující úkol.
  Posaď se k selenitu, vezmi si sklenku vody a projdi si celý svůj den a zapiš si na čistou stránku:
  1.datum
  2. co se ti povedlo – co bylo skvělého a kdy jsi se cítila opravdu skvěle s velkým množstvím energie.
  3. zvědom si, jaká byla tvoje dnešní „hra“. To znamená, kdy jsi nebyla autentická, pravdivá k sobě ani ostatním a měla jsi masku – roli: oběti, sabotéra, zraněného dítěte, prostitutky, nebo dalších archetypů, které jsi si během Omega setkání vytáhla. Zapiš si svá uvědomění – jak jsi hrála jednotlivé role a proč – proč jsi si raději vzala masku místo toho, abys byla autentická. Co tě k tomu vedlo? (např. aby mě měli ostatní rádi, nerada cítím cizí emoce, nechci, aby si o mně mysleli, že, čemu jsem se chtěla vyhnout, atd.). Každé zvědomění napiš na novou řádku.
  4. Svá uvědomění si přečti nahlas a vnímej, jaké emoce se objevují. Dovoluj si je cítit. (Pokud zde bude nějaká zásadní emoce ve spojení s nějakým konkrétním chováním, zapiš si ji. Pak si vezmi Omegu symbol a dej si ji na srdce. Popros, aby tato emoce byla propuštěna.)
  5. Nyní si navnímej energii, která jde ze symbolu Omega.
  6. Na každé předchozí zvědomění, kdy jsi hrála určitou hru, polož symbol Omega a zeptej se, jaké chování, jednání by bylo bývalo autentické, udržitelné. To si zapiš a ukládej – ukotvuj energeticky do těla – jako když zapínáš nové zářivé knoflíčky a ty staré se vypínají. To znamená navnímávat – naciťovat, dokud se v tom nebudeš cítit ve větší lehkosti. Pokud to nepůjde, dovol si cítit, že to je v pořádku. 7. Pokud bude potřeba si odpustit, popros si, abys mohla odpustit:
  – sobě za toto chování
  – někomu dalšímu, že tě „přiměl k tomuto chování“
  – sobě, že jsi možná tímto chováním někomu ublížila
  7. Na konci celé práce vnímej, jak se cítíš.
  8. Než usneš, popros svůj tým průvodců a specialistů na ego, aby během noci ti pomohli uvolnit neprospěšné energie v lehkosti a integrovat nové chování a jednání.
  9. Poděkuj si za svou práci.

  10 .Ráno navnímávej, jak se za noc podařila změna a připomeň si nové chování:). Pamatuj, že archertypy jsou neutrální. Jen my jsme jim přiřadili určitou energii.